W ostatni weekend listopada Warszawa ponownie stanie się stolicą konopnego przemysłu – zapraszamy na niepowtarzalne targi Cannabizz!

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2019 tysiące gości i setki wystawców, pasjonatów i profesjonalistów, spotkają się w Centrum Handlowo-Kongresowym GlobalExpo w Warszawie. Będą poznawać i promować swoje produkty oraz zdobywać nowe kontakty na ponad 10 tysiącach metrów kwadratowych przestrzeni wystawowej. Na targach zaprezentowane zostaną:

  • akcesoria do uprawy,
  • nasiona dla kolekcjonerów,
  • systemy oświetlenia,
  • różnego rodzaju parafernalia,
  • suplementy diety, kosmetyki i inne produkty z konopi.
Zobacz film promujący tegoroczną edycję Cannabizz Warszawa

Wiedza

Z powodu rosnącego zainteresowanie naukowymi zagadnieniami związanymi z konopiami, organizatorzy stawiają w tym roku jeszcze mocniej na edukację. Eksperci, lekarze, prawnicy, biznesmeni i aktywiści z całego świata będą dzielić się swoją wiedzą, badaniami i doświadczeniami podczas konferencji. Poruszone zostaną takie zagadnienia dot. konopi jak:

  • przemysłowe zastosowania,
  • potencjał leczniczy,
  • status prawny,
  • dobre praktyki,
  • rzemieślnictwo.

Tu można zobaczyć pełny program konferencji.

Polska = możliwości

Od czasu pierwszej edycji Cannabizz, która odbyła się w roku 201, zarówno lokalny, jak i międzynarodowy rynek konopny doświadczył znaczących przemian. Polska stała się w ostatnich latach jednym z kluczowych krajów dla globalnej branży konopnej. Rynek znajduje się w rozkwicie, przepisy regulujące uprawę konopi włóknistych są jasne, sprawiedliwe i – co najważniejsze – stabilne, zaś poziom świadomości na temat konopi cały czas rośnie.

Wprowadzenie nowych przepisów i szybko rosnąca moc nabywcza polskich konsumentów sprawiają, że do kraju nad Wisłą wciąż napływają międzynarodowi inwestorzy. Polska, w przeciwieństwie do niektórych państw starej Europy nie wydaje się szczególnie zainteresowana wprowadzeniem przepisów zgodnych z tzw. Novel Food Act. Oznacza to, że Polska – a wraz z nią cały region – może wkrótce stać się kluczowym rynkiem dla europejskiej branży CBD.

Dojazd do Global EXPO – Cannabizz Warszawa 2019

AUTOBUS MIEJSKI
Obok hali targowej znajduje się pętla autobusowa ŻERAŃ FSO, z której odjeżdżają autobusy: 104, 145, 240, 734, 736, 723, 731, 211, 516, 214, N03.

TRAMWAJ
W pobliżu Global EXPO znajduje się przystanek tramwajowy ŻERAŃ FSO 08, na którym zatrzymują się tramwaje nr 18 i 20.

METRO
Można przesiąść się do jednego z autobusów jadących na przystanek ŻERAŃ FSO ze stacji metra Słodowiec (np. 112, 156) lub ze stacji metra Plac Wilsona (np. 114).

Więcej informacji o dojeździe na stronie organizatora.

KONTAKT

International Sales & Customer Service (angielski, rosyjski i niemiecki): Ivona Semren
Tel.: +49 30 201 693 98
Mail: ivona@cannabizz.pl

Press Officer: Magdalena Napierała
Mail: magdalena@cannabizz.pl

Pytania biznesowe: info@cannabizz.pl

Stowarzyszenie FREEDOM
Latest posts by Stowarzyszenie FREEDOM (see all)