Rosnąca popularność zastosowania konopi siewnej nie tylko w medycynie i żywieniu, ale również w różnorodnych gałęziach przemysłu, od kosmetycznego po budowlany, otwiera drzwi dla przedsiębiorców zarażających pasją do kreatywnego wykorzystania surowców naturalnych. Właściwości olejków CBD odkrywane są przez licznych ekspertów z dziedziny medycyny i kosmetologii, a także przez internetowych influencerów. Konopie stają się produktem polecanym w kręgach rodzicielskich i terapeutycznych, ze względu na działanie przeciwlękowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Rewolucja podejścia do stosowania konopi indyjskich jest szczególnie widoczna na wydarzeniu w całości poświęconemu branży konopnej. Przed nami kolejna edycja festiwalu, o którym wszyscy będą mówić – Warsaw WeedFest 2021!

Warsaw WeedFest w poprzedniej edycji

Zachwycający sukces wydarzenia WeedFest Warsaw Festiwal 2020, skupiającego amatorów tematyki konopi, skłonił organizatorów do zorganizowania kolejnych edycji. Zastosowanie legalnych produktów pochodzenia konopnego w przemyśle spożywczym, budowlanym czy odzieżowym, oraz tajniki uprawy konopi zaprezentowali kluczowi przedstawiciele branży. W prelekcjach uczestniczyli eksperci dietetyki, prawa i medycyny: Małgorzata Szykuła, Alicja Michałowska, Marta Łanoch, Jarosław Stadnik, Jolanta Różycka i Samia Al.-Hameri.

Warsaw WeedFest

Co nas czeka na tegorocznym Warsaw WeedFest 2021?

Wartościowa i przydatna wiedza z zakresu szeroko rozumianego zastosowania konopi oraz bieżąco aktualizowana lista wystawców i harmonogram prelekcji  prezentowane są na Facebookowej stronie wydarzenia WeedFestPL, gdzie raz w tygodniu odbywają się wydarzenia na żywo promujące uczestników Festiwalu oraz przeprowadzane są nieszablonowe konkursy z nagrodami. Partnerem Głównym wydarzenia jest marka OCB, wydarzeniu patronują również JamaicanShop, TOPCBD, Royal Sensi, Zahajsik, Kalia Dekoracje Ślubne, EraKonopi oraz Stowarzyszenie Wolne Konopie. W kolejnej odsłonie WeedFest Warsaw Festival 2021 organizator przygotował – poza wyczekiwanymi wartościami edukacyjnymi – nowe atrakcje, które zapadną w pamięć zwłaszcza męskiemu gronu uczestników. W nadchodzącej edycji na uczestników czekać będzie wręczenie tytułu Miss i Vice Miss Weed Festiwal. W kolejnych edycjach oczekujemy również wyborów Mistera WeedFest.

weedfest warsaw

Amatorzy legalnych produktów konopnych, wegańskich i przyjaznych środowisku rozwiązań dla życia codziennego, oraz osoby zainteresowane zastosowaniem konopi w leczeniu różnorodnych schorzeń swoją ciekawość zaspokoić mogą podczas wydarzenia WeedFest 12 i 13 czerwca 2021 roku w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie, przy ulicy Brackiej 25. Wszelkie informacje możecie znaleźć na facebookowym wydarzeniu.


Bilety dostępne >>TUTAJ!<<


W tym roku, jako zespół konopie.info.pl mamy przyjemność być patronem medialnym. Będziemy obecni na wydarzeniu, zapraszamy do naszego stoiska na I piętrze.

Do zobaczenia!

Stowarzyszenie FREEDOM
Latest posts by Stowarzyszenie FREEDOM (see all)