Już po raz 4 odbędą się targi konopne Kanaba Fair – tym razem w Krakowie! Warto przyjść, bo organizatorzy przygotowali szereg ciekawych atrakcji.

Kanaba Fair to inicjatywa, która stawia na wielopoziomowy rozwój branży konopnej w Polsce. Integruje grona entuzjastów konopi od strony biznesowej jak i zwykłych odbiorców, konsumentów, zwolenników legalizacji, tworząc wspólne forum edukacji, wymiany myśli, usług czy towarów. Oprócz strefy handlowej imprezie towarzyszą różnego rodzaju aktywności edukacyjne oraz rozrywkowe będzie można:

  • spotkać się z przedstawicielami organizacji,
  • posłuchać interesujących wykładów o tematyce konopnej,
  • odpocząć w strefie chill przeglądając imponujące kolekcje winyli,
  • obejrzeć film dokumentalny na temat medycznej marihuany – “Podziemie nadziei”.

Strefy

Nadchodząca edycja odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji Hotelu Forum w Krakowie – Forum Wydarzeń. Przestrzeń została podzielona na 6 sektorów:

☘️ Strefa Growera – wszystko, co potrzebne do uprawy

☘️ Strefa “Wszystko z konopi” – żywność, olejki CBD, kosmetyki, medykamenty, tekstylia, literatura…

☘️ Strefa edukacyjna – warsztaty i wykłady o tematyce konopnej

☘️ Strefa Food, w której znajdziecie przysmaki od Najedzeni Fest

☘️ Strefa Talk & drink – tutaj spokojnie omówisz biznesy przy konopnym piwie lub drinku

☘️ Strefa Chill – tutaj odpoczniesz, poznasz aktywistów z Wolne Konopie i innych organizacji oraz w spokoju przejrzysz imponującą kolekcję winyli od Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset

Aż 2 partnerów

Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset – największa i najlepsza w południowej Polsce cykliczna giełda płyt winylowych, cd i kaset. Miejsce spotkań melomanów, kolekcjonerów i fanów gdzie raz w miesiącu wystawcy z całego Kraju kupują, sprzedają, rozmawiają i wymieniają się wszelkimi nośnikami muzyki. Znajdziecie ich w strefie Chill.

Festiwal kulinarny Najedzeni Fest! To pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, warsztatów gotowania, wykładów. A wszystko wokół znakomitego jedzenia i poznawania nowych smaków. Znajdziecie ich w strefie Food.

Szczegóły wydarzenia

Data: 11 – 12 maja (w godzinach: sobota 11:00 – 19:00, niedziela 11:00 – 18:00)

Miejsce: Forum Wydarzeń w Hotelu Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

Wstęp: bezpłatny

Przejdź do wydarzenia na Facebook

Przejdź do strony organizatora