Wiele się mówi o dobroczynnym wpływie olejków CBD, ale związki i oleje z konopi można wykorzystać i to bardzo skutecznie w kosmetyce. Bjococo stworzyło kosmetyki konopne z myślą o zdrowej i nawilżonej cery w naturalny sposób. Odżywiają i regenerują komórki zniszczonej i suchej skóry.

BjoCoCo kieruje swoją ofertę do osób ceniących sobie zrównoważony sposób pozyskiwania surowców na produkty oraz eologię i troskę o środowisko. Warto zwrócić uwagę na wszystkie produkty BjoCoCo. W śród nich należą między innymi niesamowite i unikalne soki, których próżno szukać na sklepowych półkach lub produkty suplementów diety, a także naturalne słodziki, witaminy, jagody, mąki i oleje spożywcze.

Soczyste nawilżenie

BjoCoCo Kosmetyki Konopne Zdrowe Soki

Należy pamiętać, że odpowiednie nawilżenie to podstawa jędrnej i sprężystej skóry. Woda, którą stale tracimy, musi być stale uzupełniana przyjmując płyny. Soki jakie oferuje BjoCoCo są zdrowiem w samym sobie. Nawadniają organizm dostarczając jednocześnie ogromnych ilości witamin, alkaloidów i przeciwutleniaczy. Te oraz inne związki zachowują dobrą kondycję skóry i opóźniają procesy starzenia się skóry. Należy pamiętać, że zbliżamy się do lata i w cieplejsze dni musimy przyjmować znacznie więcej płynów. Warto włączyć soki BjoCoCo jako codzienne uzupełnienie diety w unikalne związki odżywcze, witaminy i minerały. Taka sokoterapia jest wskazana przez cały rok, s zwłaszcza zimą, kiedy dostęp do lokalnych i świeżych owoców oraz warzyw może być znacznie utrudniony. Warto sprawdzić całą ofertę soków, które ugaszą pragnienie i odpowiednio nawodnią w upalne dni.

Kosmetyki do pielęgnacji skóry

W dobie dzisiejszego rozmachy przemysłu kosmetycznego na rynku mamy cały ogrom produktów do pielęgnacji ciała. Jak znaleźć te najlepsze dla siebie? Każdy z nas chciałby stosować kosmetyk, który jest:

  • w pełni naturalny,
  • bezpieczny dla zdrowia i nie powoduje podrażnień,
  • ma skuteczne i wyraźnie widoczne działanie.

Jeśli chodzi o kosmetyki do ciała, to nie można iść na ustępstwa i kompromisy. Kosmetyki konopne BjoCoCo spełniają wymagania jakie każdy stawia produktom do pielęgnacji skóry.

Konopna troska o skórę

BjoCoCo Kosmetyki Konopne Balsam Do CiałaBjoCoCo oferują niezwykłą linię konopnych kosmetyków. Większość receptur opiera się na naturalnych olejach konopnych w połączeniu z innymi organicznymi wyciągami z rzadkich ziół, kannabinoidami oraz naturalnymi olejami czy witaminami. Niektóre produkty wzbogacone są o kolagen czy inne związki, jak np. kwas hialuronowy, dzięki którym zachowamy młody i zdrowy wygląd naszego ciała. Z czeską marką współpracują najlepsi kosmetolodzy, którzy dobierają receptury w odpowiedni sposób.

Balsamy to jedne z najlepszych produktów do utrzymania optymalnego nawilżenia ciała. Balsam konopny jaki oferuje nam BjoCoCo jest wyjątkowy. Głęboko nawilża i odżywia, dzięki czemu skóra na długo pozostaje miękką i przyjemna w dotyku. Balsam nadaje się do stosowania na całe ciało, równomiernie się rozprowadza i wchłania, dlatego jest bardzo wydajny. Naturalne oleje roślinne zapewniają skórze optymalną dawkę niezbędnych składników odżywczych. Polecany jest do codziennego stosowania rano i wieczorem, zwłaszcza dla wrażliwej i suchej skóry.

Woda – Źródło życia

BjoCoCo Kosmetyki Konopne Sól Do KąpieliOdpowiednie nawilżenie skóry to przede wszystkim kąpiele. Skóra jednak tak szybko uwalnia wodę, jak nią się również nasyca podczas kąpieli. Aby wzbogacić wodę w składniki odżywcze oraz tonizujące i kojące związki, warto przygotować kąpiel z dodatkiem konopnej soli do kąpieli. Sól zawiera minerały i związki, które pobudzają krążenie tuż pod skórą, dostarczając jej więcej składników odżywczych. Ponadto naturalne oleje, które uwolnią się w trakcie rozpuszczania soli, pomogą zatrzymać wodę w naszej skórze na dłużej oraz wspomogą codzienną pielęgnację.

Konopna kosmetyka

Konopne kosmetyki zajmują dziś coraz to większą przestrzeń na sklepowych półkach. Jak odnaleźć te najlepsze, czyli najbardziej bezpieczne i skuteczne? Wybierajmy te, których formuła opiera się na naturalnych olejach i wyciągach roślinnych. Zdrowie cery naszego ciała , zależy w głównej mierze od kosmetyków, które używamy. BjoCoCo, to kosmetyki konopne, które są godne polecenia w trosce o piękny i zdrowy wygląd skóry całego ciała.