Konopne kosmetyki BjoCoCo zaskakują pod względem jakości i skuteczności działania. Ich skład nie bez powodu opiera się na związkach z konopi. Prozdrowotne działanie składników z tych roślin wyjątkowo wspomaga działanie kosmetyków, które chronią i regenerują skórę całego ciała.

O marce

BjoCoCo kosmetyki konopneBjoCoCo to marka, którą pokochało już miliony zadowolonych klientów w całej Europie. Czym się wyróżnia? Misja jaką prowadzi BjoCoCo, opiera się na ułatwieniu społeczeństwu życia w zdrowszym wydaniu. Zdrowszym, czyli takim, w którym dostarczamy organizmowi egzogennych związków opartych na roślinnych recepturach bezpiecznych dla człowieka i bez szkodliwego działania na środowisko.

W asortymencie BjoCoCo znajdziemy tylko najlepiej dobrane konopne kosmetyki, których receptury sporządzone są przez doświadczonych kosmetologów. Na stronie producenta znajdziemy nie tylko kosmetyki do pielęgnacji ciała, ale również wyjątkowe soki oraz suplementy diety czy witaminy. BjoCoCo dba o to, aby wszystko co najzdrowsze było od teraz w jednym miejscu.

Kolagen Beautyvital

Beautyvital to rewolucyjny kolagen w wygodnych saszetkach do sporządzania napoju regeneracyjnego  dla skóry, włosów i paznokci. Formuła kolagenu Beautyvital opiera się na nie tylko na samym kolagenie, ale na kilku kluczowych składnikach.

BjoCoCo kosmetyki konopne

Kolagen to białko, które stanowi około 30% wszystkich białek u kręgowców. Występuje licznie w tkance skórnej w postaci włókien kolagenowych. Wraz z wiekiem tracimy kolagen, a skóra staje się mniej sprężysta, co powoduje starzenie się skóry i powstawanie zmarszczek. Uzupełnienie kolagenu wydaje się być pierwszym zabiegiem, jakim chcemy odmłodzić cerę całego ciała. Ponieważ kolagen działa od środka, uzupełnia braki w tych miejscach, gdzie jest to konieczne.

Ilość kwasu hialuronowego maleje wraz z wiekiem i kiedy młoda skóra ma go pod dostatkiem, aby zachować jędrność i gładkość bez śladu zmarszczek, tak dorosłym wieku koniecznie musimy poszukać zewnętrznego źródła dostarczania sobie tego związku. Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest utrzymanie wody w warstwie skórnej. To dlatego w starszym wieku maleje zdolność do utrzymania wody w skórze. Nienawilżona, sucha, szorstka i zmarszczona skóra jest właśnie wynikiem niskiego poziomu kwasu hialuronowego. W kolagenie Beautyvital zawiera pod dostatkiem kwas hialuronowy w swojej najlepszej jakości.

Co łączy Beautyvital i konopi? Białko z konopi, które zawiera ta rewolucyjna, kolagenowa formuła. Białko konopne należy do jednych z najlepiej przyswajalnych przez człowieka i jest kompletnym źródłem odżywczym i regenerującym dla skóry całego ciała.

Formuła kolagenu zawiera jeszcze inne ważne składniki. Odmładzające działanie Beutyvital podkreśla obecność biotyny, cynku oraz witaminy C. To wszystko razem tworzy niesamowite oręże, które każdy powinien kiedyś zacząć stosować, aby spowolnić procesy starzenia się skóry.

Witaminowe orzeźwienie

BjoCoCo kosmetyki konopne

BjoCoCo podkreślając swój prozdrowotny profil wprowadził do swojej oferty wyborowe soki. Te, które oferuje BjoCoCo, są najwyższej jakości. Unikalne soki, często niespotykane na półkach w zwyczajnych sklepach, oferują niezwykła źródło witamin, minerałów i pierwiastków, które zapewniają odpowiednie nawodnienie organizmu. Poziom nawodnienia jest również niezwykle istotnym elementem dla zdrowej skóry naszego ciała. Pamiętajmy o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Soki BjoCoCo uzupełniają nie tylko poziom wody w organizmie – dostarczają jednocześnie ważne składniki prozdrowotne.